Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Всеукраїнський профілактичний захід “Урок”

   Уже традиційно на початку кожного навчального року проводиться Всеукраїнський профілактичний захід “Урок”. Зазначений профілактичний захід проходить у два етапи: на початок навчального року та станом на жовтень місяць. Мета рейду – запобігання дитячій бездоглядності, виявлення дітей не охоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності та безпритульності.
   Саме тому, 11 вересня начальником служби у справах дітей Юлією Богуш, заступником начальника управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Оксаною Щур та інспектором сектору ювенальної превенції відділу поліції проведено обстеження житлово-побутових умов проживання дітей у сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах та виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до занять у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації, що проживають на території Михайлюцької, Городнявської, Пліщинської та Плесенської сільських рад.

11.09.2018 р.