Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Спортшоу у Михайлючці

   У День фізкультури і спорту 9 вересня будинок культури с. Михайлючка запросив дітей та підлітків до участі у спортшоу "Будьмо радісні й здорові, спритні і бадьорі". Всіх бажаючих ( а таких виявилось чимало) було поділено на рівнозначні команди, кожна з яких обрала собі капітана, разом з помічниками вивчила девіз і придумала собі назву і емблему. Після самопрезентації команд до присутніх звернулася з привітальним словом директор будинку культури Яворська Л.В., яка зазначила, що заняття фізкультурою у наш час, коли більшість людей поглинута сидінням за комп'ютером чи гаджетом, є досить актуальним, і проводити своє дозвілля необхідно з користю для організму, бо рух - це запорука здоров'я.
   А далі почалося найцікавіше: спільна розминка та конкурси на спритність, витривалість, організованість. Змагалися так, що перехоплювало дух не лише в учасників, але й в організаторів та болільників. бо ж хоч і перемогли "Богатирі", переможених не було: "Фізкультурники" увесь час наступали їм на п'яти. Додому поверталисся втомлені, але щасливі: день пройшов не марно.

11.09.2018 р.