Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Зустріч з представниками малого та середнього бізнесу Ленковецької ОТГ

   У приміщенні Ленковецької сільської ради 06 вересня 2018 року проведена зустріч представників районної державної адміністрації, управління Держпраці у Хмельницькій області, Шепетівського ВП ГУНП у Хмельницькій області та податкової інспекції з представниками малого та середнього бізнесу Ленковецької об’єднаної територіальної громади щодо роз’яснення необхідності підвищення рівня заробітної плати, детінізації бізнесу, легалізації трудових відносин та стану надходжень акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами до місцевого бюджету.
   Заступник голови адміністрації Ліліана Танасієнко наголосила, що головною метою проведення зустрічей з суб’єктами господарювання за різними напрямками діяльності є налагодження конструктивного діалогу та тісної співпраці підприємців та влади району. Важливим є проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання щодо змін у трудовому законодавстві, зокрема запровадження мінімальної заробітної плати у розмірі 3723 гривень, а також фінансової відповідальності за порушення вимог законодавства про працю та зайнятість. Під час зустрічі Ліліана Петрівна звернула увагу присутніх на те, що акцизний податок повністю надходить до місцевого бюджету, відіграє важливу роль у формуванні його дохідної частини. Бюджети сільських рад формуються із поступлень єдиного податку, акцизного збору, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельного податку. Тому варто збільшити кількість інспекційних відвідувань та невиїзних інспектувань інспекторами праці ОТГ, з метою контролю за додержанням законодавства. Тільки за один день робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Шепетівської РДА в Ленковецькій ОТГ було виявлено 3 факти порушень торгівлі, один факт - торгівлі без ліцензії та 3 працівників, які працюють не офіційно. Цей напрямок роботи слід покращити, наголосила посадовець.
   Як зауважила Ліліана Петрівна, така робота приносить свої позитивні результати, зокрема в порівнянні з початком року у районі збільшилась кількість зареєстрованих платників єдиного податку, середня заробітна плата одного штатного працівника за липень 2018 р. складає 7416,4 грн., що на 44,3% більше показника січня поточного року.

07.09.2018 р.