Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Дотримання мінімальних гарантій на працю - на постійному контролі

   З метою детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, легалізації виплати заробітної плати найманим працівникам на виконання розпорядження голови Шепетівської райдержадміністрації від 10.08.2018 року №305/2018-р, в вересні 2018 року було проведено обстеження об’єктів господарювання, які знаходяться на території Ленковецької та Грицівської ОТГ.
   Протягом дня робочою групою у складі: голови робочої групи - заступника голови райдержадміністрації Ліліани Танасієнко, заступника начальника управління соціального захисту населення з питань праці та соціально-трудових відносин, представників: Шепетівського відділення Славутської ОДПІ, управління Держпраці у Хмельницькій області та дільничного Шепетівського ВП ГУНП у Хмельницькій області, було обстежено об’єкти господарювання приватної власності, які знаходяться на території сіл Ленківці, В. Решнівка, Вишневе, Мокіївці та смт. Гриців.
    В процесі роботи робочою групою було виявлено 3 неоформлених працівника на території Ленковецької та Грицівської ОТГ. Дільничним Шепетівського ВП ГУНП у Хмельницькій області складено 3 адміністративних протоколи щодо порушень правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами: два з яких будуть направлені на адміністративну комісію Ленковецької ОТГ, а один із них - в суд. Перевіркою встановлено ігнорування роботодавцями вимог спеціального Закону Україну «Про державне регулювання виробництва і торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, алкогольними напоями і тютюновими виробами» і найбільше вражає, що встановлено факт продажу алкоголю без ліцензії та відпуск товарів без товарного чеку. При цьому в Ленковецькій ОТГ до бюджету громади одним платником продається в день підакцизної продукції на суму 90,3 грн. ( а ліцензію має 29 платників).
   Головним державним інспектором управління Держпраці у Хмельницькій області було відібрано пояснення у неоформлених найманих працівників. Інформацію по даних працівниках буде направлено до управління Держпраці м.Хмельницький для вжиття заходів, передбачених законодавством по роботовцю-порушнику трудового законодавства.
    З роботодавцями та найманими працівниками проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо легалізації трудових відносин. Розповсюджено відповідні пам’ятки щодо детінізації населення. Також роботодавцям наголошено про оперативне вирішення вказаних недоліків.
    Під час проведення засідання комісії підприємцям були роздані пам’ятки щодо прав та зобов’язань роботодавців згідно трудового законодавства перед найманими працівниками.

07.09.2018 р.