Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Тепер потрібно роботодавцям звітувати щомісячно!!!

   Мін'юст вніс зміни до Інструкції з організації примусового виконання рішень. Зміни набрали чинності Законом від 03.07.2018 р. №2475-VIII (28 серпня 2018 року).
   Змінами уточнено, що за кожною постановою про стягнення із заробітної плати, пенсії, стипендії та інших доходів боржника підприємствами, установами, організаціями, фізичними особами - підприємцями, з якими боржник перебуває у трудових відносинах, щомісяця (раніше - щокварталу) та після закінчення строку відповідних виплат або у разі звільнення працівника подається окремий Звіт про здійснені відрахування та виплати.
   Стягнення аліментів за виконавчими листами за минулий час буде проводитися в межах десятирічного строку (раніше - трирічного), що передував пред'явленню виконавчого листа до виконання.
   Якщо за виконавчим документом, пред'явленим до виконання, утримання аліментів не проводилося у зв'язку з розшуком боржника, стягнення аліментів буде здійснюватись за весь період незалежно від установленого десятирічного строку та досягнення повноліття особою, на утримання якої присуджені аліменти.

   Б.Туринський,
   державний виконавець
   Шепетівського міськрайонного відділу
   ДВС ГТУЮ у Хмельницькій області.

06.09.2018 р.