Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


У начальних закладах Шепетівського району відбулося свято Першого дзвоника

   Сьогодні у школах нашого району пролунав перший дзвоник, який сповістив про початок нового навчального року для школярів. Для когось це буде вже останній рік у стінах рідного закладу, а для першокласників, які перший раз тільки переступили поріг школи, попереду ще довгий шлях навчання.
   Цьогоріч на урочисту лінійку до Плесенської ЗОШ І-ІІІ ступенів завітала заступник голови Шепетівської райдержадміністрації Ліліана Танасієнко.
   У день вересневого свята Ліліана Петрівна привітала учнів, вчителів, батьків, побажала учням здобути знання, які допоможуть досягати успіхів та особистісного росту, розвиватися, підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів, досягти омріяної мети, учителям та батькам побажала міцного здоров’я, миру, злагоди, натхнення і наполегливості.
   Під час святкових лінійок у школах району відбулись вшанування загиблих воїнів, які поклали свої голови за наше сьогодення і тих, хто наразі захищає суверенітет України.

03.09.2018 р.