Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Проведено семінар – нараду з орендарями водних об’єктів Шепетівського району

   Сьогодні, 29 серпня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Ліліани Танасієнко відбулася семінар-нарада з орендарями водних об’єктів по питанню роз’яснення вимог законодавства України щодо надання у користування на умовах оренди водних об’єктів.
   У заході взяли участь заступник директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Руслан Якубаш, начальник управління державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області Андрій Полудняк, начальник Шепетівського міжрайонного управління водного господарства Юрій Хацаюк, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, представники об’єднаних територіальних громад, голови сільських рад,.
   В ході наради заступник директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Руслан Якубаш ознайомив присутніх з поточною ситуацією щодо орендних відносин обласної державної адміністрації з орендарями водних об’єктів, переліком необхідних документів для заключення або перезаключення договорів оренди. Він відповів на питання, які турбували орендарів та голів сільських рад.
   «Питання дотримання законодавства щодо використання та оренди ставків є надзвичайно актуальним, особливо в контексті наповнення бюджету та надання послуг громаді району», - зазначила заступник голови райдержадміністрації Ліліана Танасієнко та закликала орендарів водних об’єктів до співпраці в правовому полі.

   Довідково:
   На території Шепетівського району нараховується 1431 га земель водного фонду, з них 1046 га знаходиться під відкритими водними об'єктами, 385 га - під річками та струмками.
   Відкритих водойм на території району - 108 загальною площею водного плеса 1046 га, з них 64 водних об'єкти площею 707,4 га водного дзеркала передано в оренду юридичним та фізичним особам.
   Із загальної кількості 56% водних об'єктів, а саме 60 ставків площею водного плеса 470 га знаходиться в оренді фізичних осіб. 4 юридичні особи орендують 7 ставків площею водного плеса 237 га.
   Основною проблемою використання земель водного фонду є те, що 41 % або 44 водних об'єкти площею 338,3 га знаходиться в громадському користуванні або взагалі безхозні. Частина з них перебувають в дуже занедбаному стані, вони потребують очистки та зариблення. З цією метою сільським радам та об'єднаним територіальним громадам надіслано листи щодо передбачення коштів в місцевому бюджеті 2018 року на відновлення водних об'єктів, які знаходяться на підвідомчих територіях.

29.08.2018 р.