Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Прем’єр-міністр про соціальні ініціативи Мінсоцполітики: Треба захистити людей і ретельно підготуватися до монетизації субсидій

   Прем’єр-міністр України вважає, що ключовими завданнями Міністерства соціальної політики в контексті реалізації програми надання субсидій домогосподарствам є ефективний захист і ретельна підготовка до процесу монетизації субсидій. Про це Глава Уряду сказав під час засідання Уряду, коментуючи пропозицію Мінсоцполітики створити реєстр субсидіантів.
   «Потрібно захистити людей і ретельно підготуватися до процесу монетизації субсидій, коли ми запровадимо допомогу людям живими коштами», - сказав Прем’єр-міністр.
   Він також нагадав, що сьогодні активно проходить процес перепризначення субсидій на наступний опалювальний сезон. «У процесі перепризначення – звертаюся до кожного робітника – будь ласка, ввічливо, з повагою надати ту підтримку родинам, які цього потребують. Допоможіть кожному, хто цього потребує. Це моя не просто настанова, а прохання. Розраховую, що ваші серця будуть чуйними. А голові Мінсоцполітики (Андрію Реві) - прошу звертати увагу на якість надання послуг, аби ніхто не відчував себе приниженим. Це неприпустимо», - додав Володимир Гройсман.

22.08.2018 р.