Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


На апаратній нараді заслухано інформацію про стан розвитку фізичної культури та спорту у Шепетівському районі

   20 серпня перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Пономарьов провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих установ та організацій району. На ній було заслухано інформацію директора Шепетівської районної ДЮСШ «Колос» Володимира Гнатюка про стан розвитку фізичної культури та спорту у Шепетівському районі.
   Зокрема, у своїй доповіді Володимир Миколайович зазначив, що у районній ДЮСШ «Колос» на базі сільських ЗОШ працює 7 відділень з таких видів спорту: вільна боротьба, волейбол, легка атлетика, футбол, дзюдо, баскетбол, кульова стрільба. Відкрито відділення баскетболу на базі Чотирбоцької, Судилківської, Грицівської ЗОШ, розширено відділення футболу на базі Михайлюцької ЗОШ, що дало змогу залучити більшу кількість дітей до занять в населених пунктах Шепетівського району.
   Відповідно до стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 13.10.2015 №580/2015, під час навчально-тренувальних занять тренери приділяють велику увагу загальній фізичній підготовці спортсменів та формуванню і вихованню навичок і якостей, які необхідні майбутньому воїнові.
   Також на базі спорткомплексу ШРДЮСШ надається допомога учасникам бойових дій та їх родинам в питанні фізичної реабілітації, сформовано футбольну команду учасників бойових дій району та міста. Започатковано змагання з футболу на Кубок району з вшанування пам’яті воїнів-учасників бойових дій на сході.
   Педагогічний колектив дитячо-юнацької спортивної школи велику увагу приділяє питанню пропаганди фізичної культури і спорту серед сільського населення, проводячи більшу кількість спортивно-оздоровчих заходів безпосередньо в сільській місцевості.
   Впродовж 2018 року ДЮСШ та ВФСТ «Колос» проведено 25 спортивних заходів. Команди з видів спорту виступили у 52 змаганнях різного рівня.
   Далі на нараді були розглянуті основні питання діяльності управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації та окремих установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності району.

20.08.2018 р.