Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Відбулося чергове засідання організаційного комітету з питань підготовки до 27-річниці незалежності України

   16 серпня відбулось чергове засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 27-ої річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України, яке провели перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Пономарьов, заступник голови райдержадміністрації Ліліана Танасієнко, керівник апарату райдержадміністрації Наталія Лінник, щоб остаточно скоординувати дії відповідальних за святкування та до деталей уточнити готовність проведення районних заходів на належному рівні.
   Участь у засіданні взяли голови Грицівської та Судилківської ОТГ, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районного будинку культури.
   Заступник голови адміністрації Ліліана Танасієнко повідомила, як саме буде проходити святкування і основні заходи, які відбуватимуться в районі.
   Так, зокрема, 23 серпня планується проведення церемонії урочистого підняття Державного Прапора України. Після підняття Державного Прапора України пройдуть урочистості до Дня незалежності України за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадськості.
    Також в рамках засідання обговорено технічні моменти участі делегації Шепетівського району в обласному заході до зазначеної дати, який відбудеться 24 серпня у м.Хмельницький.
    В ході засідання враховані пропозиції членів оргкомітету щодо заходів із відзначення 27-ої річниці незалежності України. Були дані конкретні доручення та встановлені терміни їх виконання.

16.08.2018 р.