Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Пономарьов взяв участь у виїзному засіданні комісії районної ради

    10 серпня під головуванням заступника голови районної ради Артура Мовсісяна відбулось виїзне засідання комісії, на якому було розглянуто питання щодо продовження будівництва Корчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
    Участь у роботі комісії прийняли: перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Пономарьов, депутат обласної ради Врам Мовсісян, директор ТОВ "Будівельно-виробнича компанія "Форвард плюс" Олександр Клімчук, який виступає підрядником завершення будівництва та головний інженер ДП "Хмельницька обласна служба єдиного замовника" Олександр Бондарчук, де зустрілись з керівниками села та будівельниками.
   Черговий раз було обговорено питання щодо раціонального планування виконання робіт відповідно до календарного плану.
   Зі слів підрядника, відповідно до календарного плану, вже в кінці вересня буде здано повністю штукатурні роботи на першому та другому поверхах збудованого приміщення та часткове облаштування підлоги цементно-пісчаною сумішю.
   Також відповідно до інформації представника служби єдиного замовника будівництва Корчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів є найбільшим стратегічним об'єктом у Хмельницькій області, тому, весь ресурс державного підприємства направлено на будівництво школи.
   Наступна комісія по прийняттю відповідних робіт відбудеться у вересні, що дасть змогу продовжити наступний етап по облаштуванню зовнішньої та внутрішньої каналізаційної системи, сисеми опалення та водопостачальної системи.

14.08.2018 р.