Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Літо для дітей

   9 серпня 2018 року з метою оздоровлення дітей, пропаганди здорового способу життя та активного проведення дозвілля на околиці села Судилків проведено одноденне туристичне таборування, у якому взяли участь діти разом із своїми батьками.
   Відповідальність за організацію та проведення заходу покладалася на заступника директора - начальника відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Сергія Мельника.
   Для змістовного проведення таборової програми долучалися партнери центру соціальних служб. Спеціаліст міськрайонного центру зайнятості Лідавець Яна розповідала про основну діяльність центру зайнятості, перелік послуг для населення, які пропонує установа, а також про питання профорієнтації дітей «Ким я хочу бути».
   Великий обсяг роботи виконували волонтери центру. Олександр Мельник проводив спортивно-масову та розважальну програму з дітьми та дорослими. Художник-дизайнер Ліна Лисена навчала дітей виготовляти сувеніри із підручних засобів, психолог Іванна Іванова спонукала всіх учасників табору до позитивного мислення та продуктивного спілкування. Облаштуванням побуту та відповідальність за приготування їжі взяли на себе турботливі багатодітні мами Віра Трусова та Ольга Жданович.
   Поставлені цілі досягнуті, все що було заплановано виконане. Діти і дорослі завершили день у хорошому настрої з приємними враженнями.

10.08.2018 р.