Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Фахівці Служби порятунку тримають на контролі дотримання правил пожежної безпеки під час зернозбиральної компанії

   Літо – дуже спекотна та найвідповідальніша пора року. Зберегти врожай та не дати йому перетворитися на попіл – основне завдання хліборобів і, звичайно, рятувальників.
   09 серпня начальником Шепетівського РС Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області спільно з інженером з техногенної –екологічної безпеки корпорації «Сварог-Вест Груп», головним спеціалістом відділу агропромислового розвитку, екології та природніх ресурсів Шепетівської РДА була проведена рейдова перевірка та інформаційно-роз’яснювальна робота з жниварями на місцях збирання урожаю поблизу с. Орлинці, Устянівка Шепетівського району
   Рятувальники нагадали працівникам, що більшість пожеж у сільськогосподарській галузі зумовлені необережним поводження з вогнем, випалюванням стерні та порушенням правил експлуатації машин та агрегатів. Тому, прискіплива увага рятувальників традиційно була прикута і до стану техніки та агрегатів, які задіяні на збиранні й транспортуванні зерна. У першу чергу, це стосується наявності первинних засобів пожежогасіння.
   Після проведення заходу, рятувальники закликали працівників дотримуватися протипожежних вимог і правил на усіх етапах збирання врожаю та на завершення залишили пам’ятки з питань дотримання правил пожежної безпеки.

   Шепетівський РС ГУ ДСНС України
   У Хмельницькій області

09.08.2018 р.