Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Легалізація заробітної плати – основа стабільного майбутнього

   З метою детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, легалізації виплати заробітної плати найманим працівникам на виконання розпорядження голови Шепетівської райдержадміністрації від 30.07.2018 «283/2018-р, 08 серпня 2018 року було проведено обстеження об’єктів господарювання, які знаходяться на території сіл Корчик, Хутір та Романів.
   Протягом дня робочою групою у складі: першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Пономарьова, заступника начальника управління соціального захисту населення з питань праці та соціально-трудових відносин Наталії Валькової, головного державного ревізора-інспектора Шепетівського відділення Славутської ОДПІ Ірини Добрикової, головного державного інспектора управління Держпраці у Хмельницькій області Катерини Сулімко, дільничного офіцера поліції Шепетівського ВП ГУНП у Хмельницькій області Андрія Лесюка, було обстежено об’єкти господарювання приватної власності, які знаходяться на території сіл Корчик, Хутір та Романів.
   Під час обстежень у одного із підприємців по с. Хутір виявлено не оформленого найманого працівника. Даного роботодавця зобов’язано оформити трудові відносини з неоформленим працівником.
   Під час проведення відвідувань об’єктів господарювання найманим працівникам були роздані відповідні пам’ятки щодо детінізації населення та проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо легалізації трудових відносин.
   За результатами виїзду робочої групи проаналізовано питання дотримання вимог законодавства у частині виплати мінімальної заробітної плати, дотримання умов праці. Роботодавцям наголошено про оперативне усунення вказаних недоліків.

09.08.2018 р.