Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Відбулася зустріч голови райдержадміністрації з представниками ОБСЄ

   Сьогодні, у складний для України час, зустрічі із спеціальними моніторинговими місіями Організації по безпеці і співробітництву в Європі (ОБСЄ) є важливим фактором для стабілізації суспільно-політичної ситуації в країні. 1 серпня 2018 року голова Шепетівської районної державної адміністрації Роман Підопригора зустрівся із представниками ОБСЄ.
   В ході розмови Роман Борисович ознайомив присутніх із суспільно-політичною ситуацією та соціально-економічним розвитком району та запевнив, що районна влада робить все для забезпечення стабільної життєдіяльності регіону.
   Крім того, обговорено питання пов’язані з інвестиційним кліматом, ходом проведення децентралізації. Також представників ОБСЄ цікавило питання реабілітації учасників бойових дій, забезпечення їх належним соціальним захистом та медичними послугами.
   Насамкінець зустрічі Роман Борисович висловив щиру вдячність представникам ОБСЄ за візит та увагу. Сторони домовились поглиблювати співпрацю та проводити відповідні зустрічі й надалі.

01.08.2018 р.