Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Питання протипожежного стану закладів освіти, культури та медицини на території Шепетівського району розглянуто на засіданні комісії ТЕБ та НС

    25 липня 2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації Романна Підопригори відбулось засідання комісії з питань ТЕБ та НС.
    Під час засідання було проаналізовано стан підготовки районної системи цивільного захисту до комплексної перевірки щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки Державною службою України з надзвичайних ситуацій; протипожежний стан закладів освіти, культури та медицини на території Шепетівського району; обговорено xiд виконання заходів щодо забезпечення протипожежного захисту нового урожаю та стан зовнішнього протипожежного водопостачання району.
    За результатами розгляду питань були прийняті відповідні рішення:
    - головам Грицівської, Судилківської та Ленковецької ОТГ забезпечити встановлення пристроїв автодозвону в ОТГ, привести у стан готовності захисні споруди та найпростіші укриття, встановити таблички позначення захисних споруд (найпростіших укриттів) та покажчиків руху до них.
    - управлінню освіти, культури, молоді, спорту та туризму райдержадміністрації забезпечити в повному обсязі виконання заходів, передбачених Комплексним планом приведення в належний протипожежний стан навчальних закладів району та підготовку їх до експлуатації у 2018-2019 навчальному році. Вийти з клопотанням до голів сільських рад з пропозицією при уточненні бюджету на 2018 рік передбачити кошти на заходи з пожежної безпеки в закладах освіти та культури.
    - керівникам установ та організацій взяти під особистий контроль виконання приписів органів державного нагляду щодо виконання протипожежних заходів на об’єктах освіти, культури та медицини. Вирішити питання щодо фінансування протипожежних заходів, скласти поетапний графік приведення до належного протипожежного стану об’єктів соціальної сфери та до 01 вересня 2018 року надати до Шепетівського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.
    - рекомендовано головам сільських ради та головам ОТГ забезпечити утримання, ремонт та збереження джерел зовнішнього водопостачання; створити фонд комплектуючих для своєчасного відновлення пожежних гідрантів, водоймищ та водонапірних веж; водонапірні вежі обладнати пристроями для забору води пожежними автомобілями, а також передбачити встановлення вказаних пристроїв при будівництві, реконструкції та ремонті водогонів; забезпечити накопичення матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
    - відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації активізувати профілактичну роботу серед населення щодо попередження пожеж під час збирання урожаю, заготівлі кормів і переробці сільськогосподарської продукції. На базі сільськогосподарських підприємств району провести семінар-нараду з обговорення проблемних питань забезпечення пожежної безпеки під час збирання, зберігання урожаю 2018 року та шляхів їх вирішення. З метою попередження виникнення пожеж, організувати проведення спільних рейдів щодо дотримання (виконання) вимог пожежної безпеки на хлібних масивах та інші.