Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Питання легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення розглянуті на комісії при райдержадміністрації

   25 липня 2018 року у Шепетівській райдержадміністрації під головуванням заступника голови адміністрації Ліліани Танасієнко відбулося спільне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
   Проведенню засідання передували виїзди робочої групи по суб’єктам господарювання, які здійснюють свою підприємницьку діяльність на території об’єднаних територіальних громад району та сіл Пліщин і Плесна.
   В роботі комісії взяли участь: представники управління Держпраці у Хмельницькій області, Шепетівського відділення Славутської ОДПі, міськрайонного центру зайнятості, управління соцзахисту населення, фінансового управління, відділів: агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів, економічного розвитку, промисловості та інфраструктури, представники Грицівської, Ленковецької та Судилківської ОТГ.
   З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання у своїй діяльності вимог трудового законодавства, на засідання були запрошені суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність у галузях торгівлі та сільського господарства.
   Відкриваючи засідання, Ліліана Танасієнко наголосила, що головною метою проведення зустрічей з суб’єктами господарювання є налагодження конструктивного діалогу та тісної співпраці. "Важливим є проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо змін у трудовому законодавстві, а також фінансової відповідальності за порушення вимог законодавства про працю та зайнятість. Така робота приносить свої позитивні результати, зокрема в порівнянні з початком року у районі збільшилась кількість зареєстрованих платників єдиного податку", - зазначила Ліліана Петрівна.
   Присутні суб’єкти господарювання озвучили свої проблемні питання, з якими вони стикаються у процесі своєї діяльності. На даний час основною проблемою керівників та фізичних-осіб підприємців є значна плинність кадрів.
   За результатами засідання членами тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення дані відповідні доручення керівникам підприємств, приватним підприємцям щодо виконання вимог трудового законодавствау своїй діяльності.