Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Вже стало традицією у Михайлючці проводити години духовності, які поєднують народознавчі і релігійні постулати, у місцевому храмі

   21 липня у день Казанської ікони Божої Матері - заступниці жіночої долі і берегині рідної землі - богослужіння було особливим: михайлюцькі діти під керівництвом працівників будинку культури підготували духовну композицію «РАДУЙСЯ, ДІВО БЛАГОСЛОВЕННА, СЛАВУ СПІВАЄ ТОБІ ВСЕЛЕННА…», присвячену цій знаменній даті. Тим більше, що і церква знаходиться під благословінням цієї ікони.
   Разом з вірянами вони молилилися за долю України, за своїх рідних і близьких, дістали змогу доторкнутися до святині. А ще дізналися і розповіли про це краянам багато цікавого, пов'язаного з Казанською іконою Богоматері. Настоятель церкви отець Володимир звернувся до присутніх із закликом Всеосяосяжної Любові, покаяння за власні гріхи, сповідування життєвого шляху за Біблією.
   Подібні заходи для молодого покоління мають дуже велике значення: вони не лише прилучають дітей до глибинних джерел народу, а й сприяють розумінню його ментальності, формуванню націєтворчих поглядів, учать етичної поведінки та толерантності, зміцнюють зв'язки між батьками і дітьми, адже відвідування храму в такі дні відбувається цілими родинами.