Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


УВАГА! Відбулись зміни у забезпеченні технічними та іншими засобами реабілітаціїм

   14 березня 2018 року Уряд прийняв постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України». Цією постановою реформовано Порядок забезпечення технічними та іншим засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 року № 321, зі змінами.
   Основними завданнями проведення реформи у зазначеній сфері є: передання повноважень з фінансування забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю від Фонду соціального захисту інвалідів до органів соціального захисту населення.
   Внаслідок цього запроваджується:
   - індивідуальне замовлення на виготовлення або постачання протезів верхніх та нижніх кінцівок, ортезів шарнірних нижніх кінцівок та крісел колісних на основі укладання тристороннього договору між особою з інвалідністю, підприємством та органом соціального захисту населення;
   - інших виробів – на основі двостороннього договору між підприємством та органом соціального захисту населення;
   - використання електронного каталогу – класифікатора ТЗР, який формується Українським науково – дослідним інститутом протезування, протезобудування та відновлення працездатності відповідно до класифікаційних угруповань за функціональними та конструктивними ознаками зазначених засобів (далі
   – УкрНДІпротезування), для реалізації можливостей вибору особою з інвалідністю ТЗР;
   - новий спосіб забезпечення ТЗР, зокрема, шляхом виплати, за бажанням особи з інвалідністю, компенсації за самостійно придбані окремі вироби.
   В Шепетівському управлінні соціального захисту населення визначено відповідального працівника, на якого покладено функціональні обов’язки щодо замовлення та забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.
   За консультацією, отриманням направлення, укладання угоди, виплати компенсації за самостійно придбані окремі вироби необхідно звертатися до управління соціального захисту населення Шепетівської райдержадміністрації.

Управління соціального захисту
населення Шепетівської райдержадміністрації