Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Проведено виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати в Ленковецькій ОТГ

   17 липня 2018 року у приміщенні Ленковецької сільської ради під головуванням першого заступника голови адміністрації Сергія Пономарьова відбулося виїзне спільне засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
   З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання у своїй діяльності вимог трудового законодавства на засідання були запрошені суб’єкти господарювання сіл Ленковецької об’єднаної територіальної громади, які здійснюють діяльність у торгівлі, громадському харчуванні, у виробництві вогнетривких виробів та сільському господарстві.
   В роботі комісії взяли участь представники управління Держпраці у Хмельницькій області, Шепетівського відділення Славутської ОДПі, управління соцзахисту населення та Ленковецької сільської ради.
   Відкриваючи засідання, Сергій Пономарьов наголосив, що сьогодні виїзною робочою групою по легалізації тіньової зайнятості були обстежені об’єкти господарювання, які розташовані на території сіл Ленківці та Чотирбоки.
   Присутні суб’єкти господарювання озвучили свої проблемні питання, з якими вони стикаються у процесі своєї діяльності. На даний час основною проблемою керівників та фізичних-осіб підприємців є значна плинність кадрів: велика кількість кваліфікованих працівників звільняються і виїжджають на роботу за межи країни, так як рівень заробітної плати на підприємствах та у фізичних осіб-підприємців значно нижче ніж за кордоном.
   За результатами засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення дані відповідні доручення, а присутніх підприємців зобов’язано дотримуватись у своїй діяльності вимог трудового законодавства.