Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


На черговій апаратній нараді заслухано інформацію про роботу відділу статистики у Шепетівському районі

   16 липня голова районної державної адміністрації Роман Підопригора провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих установ та організацій району. На ній було заслухано інформацію начальника відділу статистики Любов Петросян про роботу відділу у районі.
   Зокрема, у своїй доповіді Любов Іванівна розповіла про основні завдання, які виконує відділ статистики. Зупинилась на принципах формування сукупності респондентів по різних галузях економіки. Зазначила, що декілька років поспіль коло звітуючих підприємств по галузях формується Держслужбою статистики України на базі даних Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України з урахуванням основного виду економічної діяльності, ознаки активності, чисельності працюючих, обсягів виробництва тощо.
   Наприклад, по сільському господарству довключити в сукупність можна за місяць до наступного звітного періоду. По рослинництву - згідно реєстру Агро, враховуючи КВЕД та площу 100 га і більше, за місцем знаходження с/г угідь. По тваринництву - при наявності значущого поголів’я худоби.
   Щодо порядку формування кола статистичних одиниць зі статистики промисловості, то за одиницю обліку при складанні звітності приймається, в основному, місцева одиниця. Органи державної статистики отримують звіт за місцем здійснення виробничої діяльності (виробництва продукції). Сукупність формується на державному рівні на початку року. У випадку реструктуризації підприємства, передачі потужностей в оренду чи продажу, всі виробничі потужності, за якими спостерігався випуск продукції до здійснення зазначених операцій, мають залишатись в місячному спостереженні.
   По статистиці праці: до сукупності можливе підключення новоствореного підприємства у разі наявності кількості працюючих 50 та більше осіб. У випадку, коли працююче підприємство з незначною кількістю робітників, нарощує обсяги виробництва та збільшує кількість працівників, може бути довключення у статистичну звітність за умови наявності 100 осіб середньооблікової чисельності працюючих.
   Далі на нараді були розглянуті основні питання діяльності управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації та окремих установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності району.