Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


До уваги керівників товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю!

   У зв'язку з набранням чинності 17 червня 2018 року Закону України “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю” (далі - Закон) повідомляємо наступне. Відповідно до пункту третього Прикінцевих та перехідних положень Закону протягом року з дня набрання чинності цим
   Законом положення статуту товариства з обмеженою відповідальністю, товариства з додатковою відповідальністю, що не відповідають цьому Закону, є чинними в частині, що відповідає законодавству станом на день набрання чинності цим Законом. Цей пункт не застосовується після внесення змін до статуту товариства з обмеженою відповідальністю, товариства з додатковою відповідальністю.
   Таким чином, товариства мають привести свої установчі документи у відповідність до положень нового Закону до 17.06.2019 року.
   Одночасно наголошуємо, що лише протягом вище зазначеного строку, а також виключно у зв'язку із приведенням установчих документів у відповідність до Закону України “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю”, товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю звільняються від сплати адміністративного збору за реєстрацію змін до статуту товариства.

Юридичний сектор апарату адміністрації