Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


На черговій апаратній нараді заслухано інформацію про відповідальність за недотримання вимог антикорупційного законодавства

   9 липня голова районної державної адміністрації Роман Підопригора провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих установ та організацій району. На ній було заслухано інформацію головного спеціаліста взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційно-оборонної роботи Віктора Бабича про відповідальність за недотримання вимог антикорупційного законодавства.
   Зокрема, у своїй доповіді Віктор Борисович зупинився на основних положеннях ЗУ «Про державну службу», «Про місцеві державні адміністрації», «Про запобігання корупції», наголосив на їх дотриманні, а також дав коротку характеристику конкретним прикладам застосування положень антикорупційного законодавства.
   Далі на нараді були розглянуті основні питання діяльності управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації та окремих установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності району.