Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Участь у шостій спартакіаді серед потерпілих на виробництві «Сила духу»

   Нещодавно команда потерпілих на виробництві Шепетівського та Ізяславського районів у складі 10 чоловік прийняла участь у шостій обласній спартакіаді "Сила духу" , яка відбулась у місті Хмельницькому на базі тренінгового центру Головного управління національтної поліції.

Слід відзначити, що чимало учасників вже вдруге, а то й втретє чи й більше залучені до змагань. Потерпілі на виробництві та інваліди праці щороку зустрічаються як давні друзі, приїздять сім’ями, аби вболівати за рідних. З кожним роком збільшується кількість учасників та зростає масштабність проведення спортивного дійства. Як поділилися учасники турніру, цьогорічні змагання є справді цікавими та напруженими якісно організованими та зкоординованими.

Всі учасники спортивного заходу відзначені дипломами та пам’ятними медалями. Команда Шепетівського відділення відзначена кубком за друге загальнокомандне місце. П’ять призових місць вибороли учасники Шепетівської команди у проведених змаганнях за що нагороджені кубками, які вручив начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Кіндзерський Сергій Анатолійович.

Валентина Гаврилюк,

начальник Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області