Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Презентація книги Дмитра Воронюка «Літні спогади» У Шепетівській ЦРБ

   20 червня 2018 року у вітальні Шепетівської ЦРБ ім.М.Коцюбинського знову людно. Зібрались на презентацію книги Дмитра Воронюка «Літні спогади».
    Завдяки програмі підтримки інвалідів ГО «Громадської ініціативи Романа Мацоли «Інститут солідарності громад» побачили світ книги «Літні спогади» Дмитра Воронюка та «Красуня і чудовисько» Алли Мирської.
   Помічник Народного депутата України Романа Мацоли Ірина Топчій привітала Дмитра Воронюка з презентацією першої книги та побажала творчих успіхів і натхнення.
    Дмитро Воронюк вже кілька років є членом ЛМС «Доля». В збірку «Літні спогади» ввійшли вірші написані з 1981 по 1987 роки та поезії останніх років. Нелегка доля випала нашому поетові і тому він щиро і відверто передає найтонші переживання та здатність до глибоких почуттів. А ще Дмитро Воронюк і досі залишається романтиком, який непорушно вірить у добро. Багато віршів у нього про віру в Бога, патріотичні вірші, ну і звичайно вірші про жінку.
    Алла Мирська - яскрава творча особистість, вона написала багато новел, а ще більше віршів. Але до цього часу не мала жодного видання. Дякуючи Роману Миколайовичу Мацолі ми зараз можемо тримати в руках її збірку. Пані Алла людина з обмеженою дієздатністю, за станом здоров’я вона веде закритий образ життя, тому не змогла бути присутньою сьогодні. Сподіваємося, що читачі читаючи її книгу отримають задоволення від її життєвих новел, всі історії взяті із життя.
    Друзі та члени судії «Доля» вітали пана Дмитра своїми віршами.

   За матеріалами Шепетівської ЦРБ.

22.06.2018 р.