Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Привітали медичних працівників

   15 червня у актовій залі центральної районної лікарні відбулись урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Лікарів і медперсонал району з їх професійним святом привітали голова райдержадміністрації Роман Підопригора, голова районної ради Петро Дзяворук, секретар міської ради Микола Кикоть, помічник народного депутата України Романа Мацола - Ірина Топчій, депутат Хмельницької обласної ради Врам Мовсісян та головні лікарі закладів охорони здоров’я.
   У своєму виступі Роман Підопригора відмітив, що професія лікаря в усьому світі вважається найгуманнішою. Глибокі знання та високий професіоналізм у поєднанні з найкращими людськими якостями ставлять лікарів на особливе місце в суспільстві. Він наголосив, що влада і надалі буде підтримувати медицину Шепетівщини, знає про проблеми які існують і працюють над їх усуненням.
   Усі виступаючі бажали медичним працівникам міцного здоров’я, щастя, радості, натхнення, добробуту, вдячних пацієнтів та здійснення усіх бажань.
   Під час заходу кращі працівники медичної сфери Шепетівщини були нагородженні грамотами та подяками Департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації, обласної ради та Народного депутата України Романа Мацола. А гарний настрій присутнім дарували аматори художньої самодіяльності районного будинку культури.

18.06.2018 р.