Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

   15 червня 2018 року у Шепетівській райдержадміністрації під головуванням заступника голови адміністрації Ліліани Танасієнко відбулося спільне засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення за результатами виїзду робочої групи по легалізації найманої праці суб’єктами господарювання, які здійснюють свою підприємницьку діяльність на території Плесенської та Пліщинської, Судилківської сільських рад за участю представників контролюючих органів та сплати боргів із ЄСВ юридичними та фізичними особами підприємцями району.
   В роботі комісії взяли участь представники управління Держпраці у Хмельницькій області, Шепетівського відділення Славутської ОДПі, міськрайонного центру зайнятості, управління соцзахисту населення, фінансового управління адміністрації, відділів: агропромислового розвитку і економічного розвитку, промисловості та інфраструктури.
   На засіданні робочої групи були заслухані представники Грицівської селищної, Судилківської, Ленковецької та Пліщинської сільських рад по результатам проведеної роботи по легалізації найманої праці та погашенню заборгованості із ЄСВ. Присутній представник Хмельницької ОПЛ№2 розповіла присутнім про реорганізацію закладу та проблеми, які на даний час виникли, у зв’язку з введенням в дію нового штатного розпису.
   Під час проведення засідання комісії підприємцям були роздані пам’ятки щодо прав та зобов’язань роботодавців згідно трудового законодавства перед найманими працівниками.
   За результатами спільного засідання членами тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення дані відповідні доручення, а запрошених керівників та підприємців зобов’язано дотримуватись у своїй діяльності вимог трудового законодавства.

18.06.2018 р.