Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


Медичні працівники області приймали вітання з нагоди професійного свята

   13 червня, напередодні Дня медичного працівника, свята, яке відзначають представники однієї із найважливіших та найгуманніших професій, голова облдержадміністрації Вадим Лозовий взяв участь в урочистому зібранні, що відбулося в обласній філармонії.
   Вітаючи медичну спільноту із цим чудовим святом, Вадим Миколайович висловив щиру вдячність усім тим, хто стоїть на сторожі нашого життя та здоров’я: “Щоденно ви чуєте слова вдячності від людей, яким врятували життя, повернули здоров’я. Ваше покликання нелегке та дуже відповідальне. Ви завжди на передовій боротьби за життя коли панує мир, і на передовій збройної боротьби за незалежність та волю України, адже 100 працівників медичної галузі Хмельницької області є учасниками антитерористичної операції та Операції Об’єднаних сил. Від жителів Хмельниччини я сердечно дякую вам за вашу невтомну працю!”.
   Голова зазначив, що цей рік є переломним для медичної галузі, адже саме у 2018 році розпочалася докорінна реформа системи фінансування закладів охорони здоров’я, відбуваються масштабні перетворення на первинній ланці надання медичної допомоги, змінюється сама модель відносин між лікарем та пацієнтом.
   “Завдання, які поставили Президент та Уряд, є дуже серйозними, але я впевнений, що усі разом ми з ними справимось. Об’єднавши всі зусилля, будемо працювати над створенням якісної української медицини, новітньої та високотехнологічної, адже ми маємо для цього відчутну фінансову підтримку, – наголосив Вадим Лозовий. – Цьогоріч на розвиток сільської медицини Хмельницької області з бюджету держави виділено 233 млн. грн., це найбільше і найсуттєвіше за усі роки незалежності України. Тож маємо освоїти ці кошти в повному обсязі.”
   Голова облдержадміністрації побажав медикам міцного здоров’я, родинного тепла, добробуту, успіхів у їх нелегкій, але дуже важливій і почесній праці та вручив відзнаки облдержадміністрації кращим працівникам галузі.
   За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у надання медичної допомоги населенню області та з нагоди Дня медичного працівника Почесними грамотами обласної державної адміністрації та подарунками нагороджено працівників медичних установ області, у тому числі БАШИСТУ Рімму Олександрівну – завідувача, лікаря – хірурга хірургічного відділення Шепетівської центральної районної лікарні та ГНАТЮК Лілію Борисівну – заступника головного лікаря з охорони дитинства і материнства, лікаря педіатра дільничного амбулаторії загальної практики-сімейної медицини № 1 Шепетівського центру первинної медико-санітарної допомоги

14.06.2018 р.