Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


В області триває ремонт доріг місцевого значення

   Управління регіонального розвитку та будівництва обласної державної адміністрації інформує, що в області тривають роботи з ремонту доріг місцевого значення.
   Зокрема, у зв’язку із здачею в експлуатацію деяких ділянок доріг загального користування місцевого значення у Шепетівському та Красилівському районі, 08 червня начальник управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації Олексій Дьома спільно з директором державного підприємства „Служба автомобільних доріг” Сергієм Матусом здійснили виїзд для перевірки якості виконання робіт.
   Одна з доріг – О-231903 Хутір-Климентовичі. На цьому автошляху здійснювався ремонт двох окремих ділянок по 0,5 км. Сума договорів на виконання робіт склала 2 567,4 тис. грн., роботи виконувало ПП «МВМ-13».
   Також Олексій Дьома перевірив завершення робіт з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-231909 Броники – Конотоп. Протяжність ділянки ремонту 2,2 км, сума договору на виконання робіт склала 2 820,8 тис. грн., роботи виконувало ПП «МВМ-13». Роботи на даній ділянці дороги включали в себе проведення ямкового ремонту, укладання двох шарів асфальтобетону та влаштування укріплених узбіч.
   Олексій Дьома наголосив, що питання якості виконання ремонтних робіт перебувають на особистому контролі голови облдержадміністрації Вадима Лозового, і будь-які порушення у технологіях чи термінах виконання робіт фірмами-підрядниками є неприпустимими.

13.06.2018 р.