Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. E-mail: shepetivkarda@gmail.com
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-58. E-mail: rda_shep@ukrpost.ua Прапор Шепетівського району
ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ

НОВИНИ


На черговій апаратній нараді заслухано інформацію про весняний призов юнаків до лав Збройних Сил України

   11 червня голова районної державної адміністрації Роман Підопригора провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих установ та організацій району. На ній було заслухано звіт заступника військового комісара Шепетівсько об’єднаного міського військового комісаріату Віктора Дзюби про підсумки весняного призову юнаків до лав Збройних Сил України.
   Зокрема, у своїй доповіді Віктор Олександрович відмітив, що план весняного призову перевиконано. Із тридцяти восьми запланованих – служити відправили 47 хлопців. Разом з тим, є деякі не доопрацювання по окремих населених пунктах. «Я вважаю, ці недоліки ми влітку, на протязі серпня, вересня усунемо і восени знову виконаємо ті завдання, які ставлять перед нами керівництво держави і керівництво Збройних Сил України», - заступник військового комісара.
   Далі на нараді були розглянуті основні питання діяльності управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації та окремих установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності району.

11.06.2018 р.