Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Соціальний захист населення
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Глава держави наголошує на важливості подальшого ефективного розвитку реального сектору економіки

Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості подальшого ефективного розвитку реального сектору вітчизняної економіки. Про це він сказав на засіданні Ради регіонів. Глава держави зауважив, що розвиток реального сектору та внутрішнього ринку як основи впровадження нової економічної моделі зростання передбачає активну політику імпортозаміщення, широке впровадження механізмів державно-приватного партнерства.
Суттєвою складовою стратегії імпортозаміщення він назвав політику енергозбереження, зростання питомої ваги власних енергоресурсів, включно з нетрадиційними та відновлюваними джерелами енергії. «Ці орієнтири мають бути серед визначальних у галузевих, регіональних стратегіях, а також при розробці національних проектів», - сказав В.Янукович.
Президент додав, що розвиток реального сектору потребує нових інструментів залучення коштів і стимулювання кредитування економіки. Водночас він зазначив, що досі не відпрацьований ефективний механізм залучення заощаджень громадян до інвестування в реальний сектор економіки. У цій сфері, за словами Віктора Януковича, потрібна тісна співпраця Уряду, Національного банку і новоствореного Міністерства доходів і зборів. «Багато підготовлених ініціатив мають дійсно прогресивний характер і потребують спільної реалізації, такі, наприклад, як трансфертне ціноутворення», - сказав Глава держави.
Президент також підкреслив, що вимагає від Уряду спрямувати зусилля на подолання проявів недобросовісної конкуренції.
Віктор Янукович окремо наголосив на необхідності «перезавантаження» підходів до національних проектів у реальному секторі економіки. «Слід визнати, що реалізація цієї продуктивної ідеї виявилась малоефективною та перетворилась на формальну кампанію щодо залучення іноземних інвесторів. Національні проекти мають стати «точками зростання» для економіки, в основі якого - в першу чергу інтереси національної економіки, національного бізнесу та територій», - сказав Глава держави.

За матеріалами прес-служби Президента України