Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Соціальний захист населення
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Відбулась колегія обласної держаної адміністрації

Питання виконання регіональної Програми підвищення енергоефективності Хмельницької області на 2011-2015 роки та погашення заборгованості та підвищення рівня заробітної плати працюючим області обговорена на засіданні колегії облдержадміністрації.
Головував на засіданні перший заступник голови облдержадміністрації Вадим Гаврішко.
Як наголосив заступник начальника Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури ОДА Олег Гуменний, питання енергоефективності та виробництва альтернативної енергетики з використанням природного потенціалу нашого регіону залишається одним з найбільш пріоритетних для розвитку Хмельницької області.
Він наголосив на тому, що наразі вивчається питання щодо виготовлення на Красилівському агрегатному заводі котлів, які будуть використовувати такі альтернативні види палива, як дрова, щепа та вугілля. В області діє ефективна система когенерації. Загальна кількість когенераційних установок досягла 16 одиниць. Введено в експлуатацію 3 установки: на МКП «Хмельницьктеплокомуненерго», КП «Південно-західні теплові мережі», МКП «Тепловоденергія» м.Кам’янець-Подільський за рахунок власних коштів підприємств. Останнім часом на Хмельниччині спостерігається тенденція до відновлення малих гідроелектростанцій. На водосховищах та річках працює 16 малих ГЕС, потужність яких становить 6172 кВт/годин. За 9 місяців 2012 року ними вироблено та реалізовано 13,3 млн. кВт годин електроенергії, або близько 1% від виробленої електроенергії на Хмельниччині.
Начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Лукомська поінформувала присутніх з питань погашення боргів та рівня заробітної плати. Вона зазначила, що на даний час борги відсутні в 13 районах та місті Старокостянтинів. Разом з тим, структура боргу (14,3 млн. грн.) розподілена між: 17 - економічно-активними підприємствами – 3,0 млн. грн.; 19 – на підприємствах-банкрутах – 9,5 млн. грн.; 4 – економічно-неактивних підприємства – 1,7 млн. грн.
В цілому, як і на початок року найбільша сума боргу із заборгованості заробітної плати залишається на підприємствах міст Шепетівки, Хмельницького, Кам’янець-Подільського, Нетішин та в Полонському і Славутському районах. “Це свідчить про недостатній вплив керівників органів місцевої влади на ситуацію, також, представників контролюючих та правоохоронних органів”, - зазначила Світлвнв Іванівна.
За січень-жовтень 2012 року в області створено 22,9 тис. нових робочих місць, що становить 97,1% до річного завдання. Разом з тим, ліквідовано 18,2 тис. робочих місць.
Найбільший відсоток створених робочих місць у порівнянні до ліквідованих у Шепетівському (486%), Славутському (252), та Ярмолинецькому (206%) районах. Найнижчий цей показник у містах Кам’янець - Подільському (93,4%), Старосинявському (100,6%) та Кам’янець – Подільському (104,1%) районах.
Підводячи підсумки засідання, Вадим Гаврішко звернув увагу присутніх, що безпосередньо голови райдержадміністрацій на місцях несуть повну відповідальність за невиплачену зарплату, адже у полі зору керівників постійно має бути людська праця, а тому слід свої зусилля спрямувати на попередження і раннє виявлення проблем, а не боротися з її наслідками.