Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Соціальний захист населення
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Хмельниччина налагоджує ділові зв'язки з Кувейтом

Хмельниччина – це область з високим виробничим потенціалом, з величезними можливостями для капіталовкладень та інвестицій. Хоча замало для цього лише одного факту, щоб на Хмельниччину прийшли вітчизняні та іноземні інвестори. Для популяризації рідного краю як в Україні, так і за її межами, керівництво обласної державної адміністрації, очолюване Василем Ядухою, здійснює відповідні презентаційні заходи та налагоджує партнерські стосунки із зарубіжними країнами. Своєрідним доказом цього став візит делегації Хмельницької області в Державу Кувейт. Про це розповіли заступник голови облдержадміністрації Леонід Гураль та заступник голови – керівник апарату адміністрації Лілія Бернадська під час прес-конференції для журналістів.
Необхідно зазначити, що цей візит став першим заходом міжрегіонального співробітництва, організованим Посольством України в Державі Кувейт. Під час перебування делегації за кордоном відбулися зустрічі із керівництвом Уряду країни, зокрема, з губернатором провінції Аль-Джагра шейхом Мубараком Х. Ас-Сабахом, членом правління торгово-промислової палати Кувейту Фагдом Я. Аль-Юаном, генеральним директором Кувейтської адміністрації сільського господарства та рибних ресурсів (у ранзі Міністра) Джасімом Аль-Бадаром, першим заступником Міністра торгівлі та промисловості емірату Абдулазізом Аль-Халіді, директором Кувейтської інвестиційної адміністрації з альтернативних інвестицій Фаруком Бастакі та головою правління Кувейтської інвестиційної компанії Бадером Ас-Субаї.
Презентуючи іноземцям потенціал Хмельницької області, Леонід Гураль наголосив, зокрема, на сталому розвитку виробництва конкурентоспроможної промислової продукції та досягненнях у галузі сільського господарства, у якій область із року в рік демонструє одні з кращих показників в державі. Заступник голови ОДА також відмітив привабливість та прозорість інвестиційного клімату та особисту підтримку іноземних інвесторів керівництвом області.
Особлива увага була прикута до унікальних природних умов Хмельниччини, які роблять її привабливою з точки зору туристично-рекреативного співробітництва. Зокрема, в краї розвідані потужні родовища мінеральних лікувальних вод, за запасами яких Хмельницька область займає одне з провідних місць в Європі.
Обговорюючи напрями можливої співпраці, підкреслювалося особливе географічне розташування регіону в центрі України, що дає змогу використовувати логістичну інфраструктуру області з метою транзиту товарів та послуг.
Основним заходом візиту став бізнес-форум представників ділових кіл України та Кувейту «Експортний потенціал та інвестиційні можливості Хмельницької області». Відкриваючи захід, Леонід Гураль поінформував, що область підтримує стосунки у різних сферах діяльності з партнерами зі 101 країни світу. Річний зовнішньоторговельний оборот складає близько одного мільярда доларів США. Основу експорту становлять машини, обладнання та механізми, електротехнічне обладнання, пластмаси, полімерні матеріали, вироби з каменю, гіпсу, цементу, зернові культури, продукти тваринного походження, а саме молоко та молочні продукти, яйця птиці, натуральний мед. Він також провів презентацію низки інвестиційних проектів, а саме, створення виробництв з переробки глауконіт-кварцових пісків та торфу і модернізації аеропорту м.Хмельницький, відновлення діяльності якого, беззаперечно, сприятиме позитивному впливу на подальший розвиток усіх галузей економіки краю та дасть поштовх розвитку бізнесу, туризму та ділового партнерства.
Крім того, у складі делегації Кувейт відвідали також представники ділових кіл області. В ході переговорів з бізнесменами обговорювались питання постачання з Хмельницької області до Кувейту цукру, молочних продуктів, меду, зернових культур, кукурудзяної олії, деяких інших продуктів харчування. Обговорили також можливості співробітництва в туристичній галузі.
Продовжити діалог з кувейтськими бізнесменами та посадовцями в неофіційній обстановці дав змогу святковий прийом на честь 21-ї річниці Незалежності України. В урочистостях взяли участь посли всіх держав, посольства яких представлені в Кувейті. Це ще раз показало, наскільки Україна є шанованою. В рамках подальшого співробітництва передбачається підписання Угоди про співпрацю між Хмельницькою обласною державною адміністрацією і однією з губерній Держави Кувейт.

За матеріалами прес-служби ОДА