Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Фізкультура і спорт
Охорона здоров'я
Освіта та культура
Голодомор 1932-1933рр.


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ


Навчання новообраних голів селищних, сільських рад

8 грудня в актовій залі районної державної адміністрації відбулись навчання голів сільських, селищних рад. На семінар були запрошені та прибули очільники самоврядних органів Шепетівського, Полонського, Славутського та Ізяславського районів.
Із вступним слово виступив голова Шепетівської районної державної адміністрації Адамець І. К. Він привітав присутніх селищних, сільських голів з обранням їх на посади, побажав їм плідної роботи на благо громади. Відмітив, що проведення такого роду семінарів необхідні для подальшої злагодженої співпраці органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.
Присутнім про стан та перспективи вдосконалення професіоналізму посадових осіб місцевого самоврядування розповів директор Хмельницького Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Баюк М.І.
Начальник управління державної служби Головдержслужби України в Хмельницькій області Гоцький Г. І. наголосив на необхідності дотримання вимог Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про боротьбу з корупцією», реалізацію державної антикорупційної політики на регіональному рівні. Про організаційних засади діяльності сільського, селищного голови розповіли начальник управління з питань розвитку місцевого самоврядування та інформаційного забезпечення ради виконавчого апарату обласної ради Панасюк М. В. та начальник юридичного відділу головного управління Держкомзему в Хмельницькій області Музика М. В.
По завершенні роботи семінару були дані відповіді на запитання селищних, сільських голів.