Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Соціальний захист населення
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Стоп насильству над дітьми

Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 08.11.2012 року оголошено проведення щорічної акції „16 днів проти насильства”.
Тому, 30 листопада у місті Хмельницькому проведено обласний етап цієї акції. Делегацію від Шепетівського району представляли учні 10 класу Судилківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Аліна Чайка та Леся Косовська.
Для всіх учасників було організовано семінар-тренінг „Підвищення рівня обізнаності попередження торгівлі людьми та трудової експлуатації”.
Під час цього навчання діти знайомилися з такими питаннями як „Правила безпеки в інтернеті”, „Міфи і факти про торгівлю людьми”, „Шахрайські схеми. Як захистити себе від шахрайства”, „Абетка безпечного працевлаштування за кордоном”, „Толерантність і ненасильство – наш вибір”.
По завершенню навчання кожен учасник отримав електронний диск з відповідною інформацією та друковані листівки, буклети по темах „Подбайте про власну безпеку”, „Любов у сім’ї – зброя проти насильства”, „Сім’я є основою людського життя”, „Що таке насильство?”,”Твое майбутнє лише у твоїх руках” ”Стоп насильству над дітьми”. Семінар проведено за ініціативою управління у справах сімї, молоді та спорту облдержадміністрації та громадської організації „Есперо”.
Починаючи з 03 грудня 2012 року навчатьно -просвітницька робота по профілактиці негативного явища торгівлі людьми та протидії насиллю розпочалася і у Шепетівському районі, перша серія тренінгів уже проведені на базі Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Мельник З.П.