Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Соціальний захист населення
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Відбулось засідання колегії облдержадміністрації

Голова обласної державної адміністрації Василь Ядуха провів засідання колегії облдержадміністрації. На розгляд були винесені такі питання:
1. Про стан виконання доручень центральних органів виконавчої влади, голови обласної державної адміністрації щодо соціально-економічного розвитку територій;
2. Про результати роботи підприємств державного сектору економіки за січень-вересень 2012 року, органом управління яких є облдержадміністрації;
3. Про систему діяльності та стратегічні напрями розвитку Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України;
4. Про забезпечення реалізації державної пам’яткоохоронної та музейної політики в області;
5. Про стан дотримання свободи слова в області;
6. Про стан виконавської дисципліни в обласній державній адміністрації у ІІІ кварталі 2012 року.
З третього питання доповідав начальник управління освіти і науки Віктор Очеретянко. Він відзначив позитивну тенденцію, яка зберігається останні два роки до збільшення участі учнів районних та сільських шкіл у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України (56,3% від загальної кількості учасників у 2011 році і 56,5% - у 2012 році).
У команду Хмельницької області для участі у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2012 року увійшли 47 учасників – представників з міст, районів та обласних ліцеїв. Призерами та переможцями стали 11 учнів-членів Хмельницького територіального відділення МАН.
У співвідношенні кількості переможців ІІІ етапу до кількості учасників показник Хмельницької області становить 23%, що є середнім показником по Україні. Хоча і відбулися позитивні зміни в роботі Хмельницького територіального відділення МАН, все ж зберігається потреба у подальшому удосконаленні роботи з обдарованими дітьми, активної модернізації системи такої роботи, підвищення ефективності даної діяльності.
“Сьогодні робота з обдарованою молоддю, яку ми поширюємо і розвиваємо на території області і України - це один із напрямків позашкільної освіти. Ми хочемо констатувати, що за останні роки спостерігається позитивна динаміка в цьому напрямку. Науково-дослідницькою роботою в Хмельницькій області охоплено уже 6 тисяч школярів - старшокласників. І надзвичайно приємно те, що кількість представників сільської місцевості зростає і сьогодні становить більше 65% від загальної кількості учасників МАН в області.” – зазначив очільник області.
Василь Степанович наголосив, що потрібно проаналізувати роль закладів освіти у цьому питанні на території кожного району та міста. “Коли ми вцілому маємо непогані результати є ряд територій, де впродовж 3 років нічого не змінюється в позитивну сторону. Найменшу кількість призових місць в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН отримали представники Віньковецького, Городоцького, Деражнянського, Кам’янець – Подільського, Новоушицького, Полонського, Старосинявського та Теофіпольського районів, міста Славута.” – сказав він.
Що стосується державної пам’яткоохоронної та музейної політики то голова облдержадміністрації наголосив, що варто відпрацювати шляхи вирішення проблемних питань з керівництвом районів та міст, де вони є. Окремо, на колегії заслухали директора Кам'янець-Подільського історичного музею-заповідника Віктора Стравінського, який розповів про хід робіт на Нової західної башти Кам'янець-Подільської фортеці.
Василь Степанович наголосив, що ні в якому разі не повинно повторитися тих ситуацій, які призвели до руйнування.
“Для Хмельниччини культурна спадщина має надзвичайно важливе економічне значення. На базі цих об’єктів може розвиватися туристична індустрія. А тому увага таким об’єктам має бути приділена максимальна.” – відмітив він.
Заступник голови – керівник апарату адміністрації Лілія Віталіївна ознайомила присутніх зі станом дотримання свободи слова в області. Вона виокремила законодавчі нововведення, що стосуються захисту прав журналістів та їх професійної діяльності, передбачені новим Кримінальним процесуальним кодексом.

За матеріалами офіційного веб-сайту ОДА