Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Соціальний захист населення
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Василь Ядуха: Область в числі тих небагатьох, де відсутня заборгованість із заробітної плати працівникам бюджетних установ

Голова обласної державної адміністрації Василь Ядуха вніс пропозицію Кабінету Міністрів України об’єктивно підійти до надання дотацій вирівнювання областям, тобто ліквідувати зрівнялівку і розподіляти кошти в залежності від того, як працює регіон. Про це він сказав сьогодні в ході всеукраїнської селекторної наради під головуванням віце-прем’єр-міністра України Сергія Тігіпка.
“Ряд областей, в тому числі і Хмельницька, із року в рік виконують загальний фонд наповнення бюджету, працюють серйозно над оптимізацією бюджетної мережі і в той же час можуть потерпати від несвоєчасної виплати заробітної плати за рахунок тих регіонів, які цього взагалі не роблять,” – наголосив Василь Ядуха.
За словами Василя Степановича, Хмельниччина додатково за цей рік отримала до загального фонду обласного бюджету 46 мільйонів гривень, провела серйозну оптимізацію, що дало змогу зекономити 20 мільйонів гривень.
“Станом на 27 листопада область в числі тих небагатьох, де відсутня прострочена кредиторська заборгованість із заробітної плати працівникам бюджетних установ і відсутня поточна заборгованість,” – наголосив він.
Також очільник області акцентував увагу присутніх у столичній студії селекторних нарад, що у Хмельницьку область не надійшла з Міністерства фінансів України планова додаткова дотація вирівнювання у сумі 60 мільйонів гривень, яка б унеможливила виникнення будь-яких проблем із виплатою зарплат працівникам бюджетної сфери.
Під час обговорення ряд керівників економічно успішних областей активно підтримали пропозицію голови облдержадміністрації щодо ліквідації певної зрівнялівки між регіонами, коли кращі області та ті, де не вміють добре господарювати, стоять в одній черзі на дотації. Особливо, коли 12 областей потребують сотень мільйонів додатково, аби розрахуватися із бюджетниками. Як зазначив на нараді Сергій Тігіпко, наразі прийнято рішення про дводенне уточнення сум, яких потребують області для ліквідації існуючої заборгованості із зарплати та здійснення виплат за листопад і грудень.
Після чого уряд обіцяє здійснити всі необхідні кроки для вчасного надходження додаткових коштів у регіони.

За матеріалами офіційного веб-сайту ОДА