Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Соціальний захист населення
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

В рамках програми соціально-економічного та культурного розвитку делегація Хмельниччини відвідала Москву

Делегація від Хмельницької області відвідала Москву в рамках культурної співпраці. Приводом для таких відвідин стало запрошення регіональної громадської організації “Земляцтво вихідців із Хмельницької області ” під керівництвом Михайла Тимошишина на сімейний вечір (Вечорницi).
Область у Російській Федерації представляли заступник голови обласної державної Леонід Гураль, заступник голови – керівник апарату адміністрації Лілія Бернадська, представники місцевого самоврядування, бізнесу, народна артистка України співачка Марічка Ясиновська, народний аматорський фольклорно – етнографічний ансамбль “Бабине літо” (смт.Чемерівці).
У святковому заході взяли також участь представники уряду Московської області та президент об’єднання українців з Хмельницької області в США “Хмельниччина” Інна Вітюк.
Важливим поштовхом до більш тісної міжнародної співпраці стала Угода про соціально-економічне, науково-технічне та культурне співробітництво між Хмельницькою обласною державною адміністрацією України та Урядом Московської області Російської Федерації, яку на початку 2011 року підписали голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха та губернатор Московської області Борис Громов.
Перебуваючи у Москві, делегація відвідала Культурний центр України – незамінне місце для всіх, хто цікавиться життям та культурою нашої країни, який розпочав свою роботу 1993 року, та Будинок Української Книги на Арбаті, найстарішій вулиці Москви.
Приємним фактом стало те, що у цей час у виставковій залі культурного центру відбулась презентація книги пам’яті Богдана Ступки. Це публікація генерального директора Культурного центру України в Москві, доктора історичних наук, члена-кореспондента АПН України Володимира Мельниченка.
За словами Лілії Віталіївни, отримали визнання і наші артисти. “До прикладу, творчий колектив “Бабине літо” порівняли із етнічним ансамблем «Буранівські бабусі», які користуються неабиякою популярністю і здобули 2 місце на міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення 2012”. Наш ансамбль отримав пропозицію щодо запису їх концерту на “Першому каналі” у Москві.” – зазначила вона.
Від імені голови облдержадміністрації Василя Ядухи представникам Земляцтва були вручені нагрудні знаки "75 років Хмельницькій області" та відзнаки облдержадміністрації.
До речі, з моменту створення Земляцтва, до його складу увійшли понад 300 осіб, які проживають в Москві. Це державні діячі, керівники і заступники керівників різного рівня державних установ і комерційних структур, відомі діячі науки та мистецтва, генерали, офіцери та ветерани силових структур та інші особи.

За матеріалами офіційного веб-сайту ОДА