Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Соціальний захист населення
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Хлібороби Шепетівщини відзначили своє професійне свято

16 листопада 2012 року, в клубі залізничників міста Шепетівки, відбулись районні урочисті заходи та святковий концерт з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.
У заходах взяли участь заступник голови – керівник апарату Хмельницької обласної державної адміністрації Лілія Бернадська, заступники голови районної державної адміністрації Юрій Лінник та Василь Дейнега, голова районної ради Микола Ковальчук, керівники та працівники агроформувань району, селищний, сільські голови.
З вітальним словом до представників галузі звернулась заступник голови – керівник апарату Хмельницької обласної державної адміністрації Лілія Бернадська, яка привітала від імені голови обласної державної адміністрації Василя Ядухи та від себе особисто аграріїв шепетівщини із професійним святом. Вона відзначила, що саме сільське господарство – найбільш важлива і прибуткова сфера діяльності в регіоні і агроформування області намолотили у цьому році понад 2 млн. 600 тис. тонн зерна при середній урожайності понад 48 ц/га, в тому числі ранніх зернових зібрано 1,6 млн. тонн при урожайності майже 43 ц/га.
Лілія Бернадська також відзначила здобутки Шепетівщини у сільськогосподарському виробництві, адже у загальнообласному рейтингу район зайняв перше місце у своїй підгрупі. Вона вручила передовикам сільського господарства почесні грамоти та подарунки обласної адміністрації, обласної ради.
Заступник голови адміністрації Василь Дейнега зупинився на здобутках галузі, основних завданнях та напрямках подальшого розвитку сільського господарства району. Так, він відмітив, що в районі впродовж останніх років спостерігається чітка тенденція нарощування виробництва валової продукції сільського господарства. Новітні технології у поєднанні з багатим досвідом хліборобів дають поштовх розвитку рослинництва. Успішно розвивається тваринництво, зростає поголів’я ВРХ. Будуються нові сучасні товарно – молочні комплекси.
На завершення Василь Васильович побажав працівникам сільського господарства краю міцного здоров’я, щастя, щедрої ниви, радості й достатку в кожній оселі та нагородив почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради.