Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Соціальний захист населення
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Привітали працівників соціальної сфери

2 листопада 2012 року в залі засідань районної державної адміністрації відбулись урочистості з нагоди святкування Дня працівника соціальної сфери.
В урочистих заходах взяли участь заступник голови адміністрації Юрій Лінник, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх, керівники та працівники структурних підрозділів адміністрації, працівники соціальної сфери.
Юрій Лінник, звертаючись до присутніх, наголосив на тому, що День працівника соціальної сфери – це професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Даний захід є свідченням високої оцінки ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості та організації оплати і безпеки праці.
«Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства» - сказав Юрій Володимирович.
Він подякував усім за сумлінну працю та побажав міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.
За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників соціальної сфери кращі працівники соціальної сфери були нагороджені Почесними Грамотами районної державної адміністрації та районної ради.