Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Відзначили 68-у річницю визволення України від фашистських загарбників

26 жовтня 2012 року в обласному меморіально-літературному музеї М.Островського відбулися урочистості з нагоди відзначення 68-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.
Із словами привітань до ветеранів та присутніх на святі звернулись заступник голови районної державної адміністрації Юрій Лінник, міський голова Сергій Антонюк, голови міської та районної ради організації ветеранів України Володимир Чікін та Олександр Лукашенко.
У своєму виступі Юрій Лінник зазначив, що можливо, молодому поколінні важко уявити ту величезну радість, піднесення, гордість, які охопили тоді більшість українства, але учасники і свідки тих подій знають: підстави для такого сприйняття були більш ніж вагомі. «Визволення України стало одним з найважливіших етапів на шляху до повного і остаточного розгрому в 1945 році фашистських претендентів на світове панування. Воїни-українці зробили вагомий внесок у перемогу над нацистською Німеччиною та її союзниками. Радянськими бойовими нагородами було відзначено 2,5 млн. осіб» - сказав Юрій Лінник.
Він подяку усім тим, хто захищав рідну землю, за мужність і відвагу, героїзм та нескореність духу. Побажав міцного здоров'я, щедрого добра і щастя, вічного мирного неба і здійснення усіх добрих надій.
Представники влади спільно із ветеранами та жителями міста і району вшанували хвилиною мовчання пам’ять про мільйони полеглих у визвольній боротьбі, співвітчизників, тих, хто загинув на окупованій території, в концтаборах та на фашистській каторзі. У рамках заходу покладено квіти до меморіального комплексу «Вічний вогонь».
Відповідні заходи 26-28 жовтня відбулись у населених пунктах району.