Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

На Шепетівщині відкрито найпотужніший у Західній Україні насіннєвий завод

24 жовтня у селі Лотівка Шепетівського району відбулось урочисте відкриття нового сучасного насіннєвого заводу з очистки, калібрування, протруєння та фасування насіння зернових, круп’яних та бобових культур Корпорації «Сварог Вест Груп». Даний завод стане найпотужнішим насіннєвим підприємством у Західному регіоні України.
У заходах взяли участь заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Володимир Галищук, голова Шепетівської районної державної адміністрації Іван Адамець, голова ради благодійників ХРБФ «Зміцнення громад» Сергій Буряк, голова правління Корпорації «Сварог Вест Груп» Андрій Гордійчук, представники фірм-постачальників обладнання Cimbria та Syngenta, партнери Корпорації «Сварог Вест Груп»: «Агротех», «Кернел», «Оболонь», «Астарта», «Промінь-Агро», «Укрзернопром», «Ерідон», «Монсанто», гості, мешканці села.
Звертаючись до присутніх заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Володимир Галищук зазначив, що передумоваю гарного майбутнього врожаю є перш за все якісне його насіння. І саме завдяки даному підприємству ми зможемо забезпечувати потреби у насінні зернових, круп’яних і бобових культур не лише сільгосптоваровиробників нашої області а й інші регіони України. Він також відзначив, що в області у цьому році вирощено гарні врожаї зернових культур. На даний час зібрано понад маємо 2 мільйона тонн зерна і Хмельниччина має всі можливості для того щоб в наступному році виростити 3 мільйона тонн.
У своєму виступі Іван Адамець відзначив, що Шепетівський край в розвитку сільського господарства області займає одні з перших позицій і має приріст валової продукції з року в рік, нарощуючи її виробництво. І важливу роль у цьому займає Корпорація «Сварог Вест Груп», яку очолює Гордійчук Андрій Андрійович. «Корпорація стала потужним підприємством району, яка інтенсивно розвивається і за величиною, і через впровадження сучасних наукових технологій, – зазначив Іван Кирилович. І як результат, сьогодні ми маємо честь офіційно відкрити насіннєвий завод».
В ході урочистостей кращі працівники Корпорації «Сварог Вест Груп», які брали безпосередню участь у спорудженні заводу, були відзначені грамотами та грошовими преміями.
По завершенню відкриття відбулась прес-конференція та екскурсія заводом.