Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Ще один крок на шляху підвищення конкурентоспроможності регіону у змаганні за інвестиції

Розвиток інвестиційного потенціалу краю є стратегічним завданням Хмельниччини. Тож залучення продуктивних інвестицій, що сприяють економічному зростанню в регіоні, визначене пріоритетним напрямом роботи обласної влади та перебуває на постійному особистому контролі голови обласної державної адміністрації Василя Ядухи.
Наступним кроком у системній роботі обласної влади в цьому напрямі став семінар-тренінг на тему “Залучення інвестицій для розвитку економіки з точки зору інвестора”, що відбувся за сприяння заступника голови облдержадміністрації Леоніда Гураля та організований Головним управлінням економіки облдержадміністрації спільно з Проектом Агентства США з міжнародного розвитку ЛІНК за участі Державної бюджетної установи “Хмельницький регіональний центр з інвестицій та розвитку”.
Учасники семінару, а це - представники галузевих управлінь облдержадміністрації, райдержадміністрацій, обласної, районних та міських (міст обласного значення) рад краю, відповідальні за інвестиційний напрямок діяльності, представники громадськості опрацювали актуальні питання щодо підвищення конкурентоспроможності регіону у змаганні за інвестиції.
Зокрема, директор з конкурентоспроможності та інвестиційної діяльності Проекту Агенства США з міжнародного розвитку Ксенія Сидоркіна опрацювала з присутніми наступні, актуальні для роботи з потенційними інвесторами, теми:
- Час до ринку; вартість грошей в часі; економічні аспекти підготовки промислових ділянок;
- Вибір місця розташування: аналіз за багатьма критеріями.
Її колега, експерт проекту Олександр Жовнір - Стандарти подання інформації для інвестора – як потрапити в короткий список країн в змаганні за інвестиції. Крім того, низку практичних питань стосовно сприяння інвестиційній діяльності на місцях опрацювала з присутніми перший заступник начальника Головного управління економіки Марія Хоменко, модератор семінару-тренінгу.
Відомо, що інвестиції йдуть туди, де для інвестора створюються кращі умови. За більш-менш рівних умов наявності ресурсного потенціалу, розвитку інфраструктури іноземний інвестор надає перевагу вкладенню коштів у той регіон, де проводиться цілеспрямована інвестиційна політика. Важливу роль у цьому процесі відіграють органи влади і їх компетентні спеціалісти, здатні на належному рівні забезпечити сприятливий інвестиційний клімат, а отже і підвищення конкурентоспроможності регіону.
Підсумовуючи зроблене, за оцінкою присутніх, захід став інструментом у механізмі формування кадрового потенціалу органів влади регіону, сприяв підвищенню кваліфікації спеціалістів спроможних забезпечити ефективну, на рівні продуктивного світового досвіду, роботу з інвесторами для залучення інвестицій в економіку області та продовжив системну роботу облдержадміністрації в цьому напрямі.

За матеріалами офіційного веб-сайту ОДА