Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Привітали освітян району

4 жовтня 2012 року у будинку культури міста Шепетівки відбулись урочистості з нагоди Дня працівників освіти.
Освітян району привітали голова районної державної адміністрації Іван Адамець, голова районної ради Микола Ковальчук, начальник відділу освіти Петро Дзяворук, кандидат у народні депутати Сергій Буряк, директор Хмельницького регіонального благодійного фонду «Зміцнення громад» Тетяна Василик, голова правління корпорації «Сварог Вест Груп» Андрій Гордійчук.
У своєму виступі Іван Адамець привітав усіх, хто присвятив своє життя і серце найдорожчому – дітям, з Днем працівників освіти. Він відмітив, що діти це майбутнє держави і саме вчителі невтомно і наполегливо плекають це майбутнє – молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. «Ви це робите чесно і натхненно, віддаючи вихованцям тепло своїх сердець і частку своєї душі. Ви несете людям добро, Вам вірять, до Вашої думки прислухаються, у Вас вчаться. Ваша професія потребує великого вміння – побачити в кожному учневі неповторну людську особистість і допомогти їй сформуватися» - зазначив Іван Адамець.
Він привітав присутніх зі святом, побажав усім міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди і благополуччя у сім’ях, оптимізму в пошуках, впевненості в завтрашньому дні, творчої наснаги у здійсненні усіх задумів на благо нашої держави.
По завершенні виступу, виконуючи доручення голови обласної державної адміністрації Василя Ядухи, Іван Адамець вручив подяки облдержадміністрації голові правління корпорації «Сварог Вест Груп» Андрію Гордійчуку та директору СТОВ «Поділля» с.Ленківці Івану Вичавці, за вагомий внесок у розвиток освіти регіону, матеріально-технічне забезпечення навчальних закладів, підтримку обдарованої молоді, здійснення профорієнтаційної роботи, направленої на підвищення престижу сільськогосподарських професій.