Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Під головуванням Миколи Катеренчука відбулося засідання регіонального комітету з економічних реформ облдержадміністрації

Основні напрями розвитку науково-технічної та інноваційної сфер в процесі технологічної модернізації економіки регіону сьогодні розглянуте на засіданні регіонального комітету з економічних реформ, що відбулося під головуванням Миколи Катеренчука, заступника голови облдержадміністрації.
Як зауважив головуючий, активізація інноваційних процесів у національній економіці є одним з пріоритетних завдань, визначених Програмою економічних реформ на 2010-2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”. Для прискорення інноваційних процесів у регіоні, у рамках Програми економічних реформ в області діє Програма науково-технічного та інноваційного розвитку Хмельницької області на 2012-2015 роки.
Про основні напрями розвитку науково-технічної та інноваційної сфер в процесі технологічної модернізації економіки розповів заступник начальника Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Гуменний Олег Вікторович.
Застосування конкурентоздатних інноваційних технологій дозволить забезпечити прискорений економічний розвиток Хмельниччини. Одним з напрямів, який зможе вивести регіон на передові позиції є застосування інтелектуального потенціалу краян.
Згадана Програма є інструментом створення інноваційної моделі розвитку промисловості області на основі поєднання науково-технічної та виробничої сфер. Вона дозволить забезпечити взаємодію науки освіти виробництва у розвитку інноваційної діяльності, створення умов для збереження і використання науково-технічного та інноваційного потенціалу, підтримку міжнародної науково-технічної кооперації, захист вітчизняної продукції на внутрішньому ринку та її просування на зовнішній ринок, підготовку кадрів для інноваційної діяльності тощо.
Проректор з наукової роботи Хмельницького національного університету Георгій Параска проінформував присутніх про прикладні інноваційні напрацювання науковців, зокрема, на прикладі фельдшерсько-акушерських пунктів, реконструкцію систем опалення з високою степеню ефективності.
Про об’єднання інноваторів як інструмент підвищення конкурентоспроможності регіону доповів начальник відділу інноваційно-аналітичної діяльності та трансферу технологій Хмельницького державного центру науки інновацій та інформатизації Віктор Гринчук. Головне завдання об’єднання – це поєднання наукових досягнень у сфері інновацій та новітніх технологій, використання практичного досвіду підприємців і підприємств області та з інших країн, що застосовують у виробництві досягнення сучасної науки. Також його діяльність можна спрямовувати на юридичне зближення інновацій України з науковими досягненнями за кордоном та надання можливості науковцям отримати реального замовника безпосередньо та реалізувати наявний інноваційний потенціал.
Для Хмельниччини, яка нині обрала шлях кардинальних реформ щодо виведення економіки з кризи на траєкторію сталого розвитку, пріоритетом має бути ефективне використання наявного інноваційного потенціалу. Саме освоєння інновацій є головною умовою забезпечення конкурентоспроможності економіки, створення нових виробництв та робочих місць.
За результатами обговорення прийнято протокольне рішення. Цей захід став дієвим кроком у реалізації реформ в області.

За матеріалами офіційного веб-сайту ОДА