Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Фізкультура і спорт
Охорона здоров'я
Освіта та культура
Голодомор 1932-1933рр.


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ


Відзначили кращих працівників сільського господарства

20 листопада відбулися урочисті районі заходи з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства. У святковому дійстві взяли участь голова райдержадміністрації Іван Адамець, голова районної ради Микола Ковальчук, помічник народного депутата Гончар М.Є., голова обласної федерації профспілок Харківський Г.П., керівники та працівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, мешканці району та міста.
Голова райдержадміністрації Адамець І.К. з нагоди свята привітав присутніх і вручив грамоти райдержадміністрації та цінні подарунки кращим працівникам сільського господарства району.
У своєму виступі він зазначив, що в цьому році працею всіх сільськогосподарських товариств, фермерських та приватних господарств в районі намолочено 91,43 тисяч тонн зернових культур, що на 20 % більше відповідного періоду минулого року. Врожайність становить 47,5 цнт. з гектара. Вдалося наростити виробництво м’яса та покращити продуктивність відгодівельного поголів’я сільськогосподарських тварин.
За результатами роботи район посів перше місце в області у своїй підгрупі. Вітаючи хліборобів, Адамець І.К. побажав успіхів та плідної співпраці всім організаціям, які мають безпосереднє відношення до агропромислового комплексу. Крім того, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Дейнега В.В. проаналізував стан розвитку галузі у районі, та відзначив кращих працівників сільського господарства.
З нагоди цієї події відбувся святковий концерт.