Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Аграрії краю зібрали пізніх зернових із 75 відсотків від засіяних площ

Під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Володимира Галищука відбулось засідання колегії Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації. Серед питань порядку денного було розглянуто питання щодо стану проходження в області комплексу осінньо-польових робіт та про розвиток галузі тваринництва.
По першому питанню доповів перший заступник начальника Головного управління Володимир Кальніченко, який зазначив, що на сьогодні зібрано пізніх зернових із 75 відсотків від засіяних площ при середній урожайності 43,6 ц/га. Окрім того, є ряд районів урожайність в яких перевищує середньо обласний показник, до таких відноситься Волочиський, де середня врожайність становить 46,5 ц/га при валовому зборі 150 тис. тонн. Поряд з тим, Володимир Ілліч присутнім начальникам районних управлінь агропромислового розвитку наголосив на пришвидшенні збору зернових задля мінімізації можливих втрат зерна. Також було наголошено на збиранні кукурудзи на зерно в швидких темпах, урожайність якої становить близько 70 ц/га, використовуючи кожний погожий день.
Начальник Головного управління Олег Стрілецький розповів про стан розвитку тваринництва в краї, при цьому наголосив, що центральна та обласна влада підтримує аграріїв краю шляхом виплат дотацій, зокрема на утримання молодняка ВРХ. Поряд з тим, Олег Володимирович зазначив, що держава також заохочує тих аграріїв, хто вирішив побудувати або реконструювати фермерський комплекс, відшкодовуючи при цьому 30 відсотків від затрачених коштів.

За матеріалами офіційного веб-сайту ОДА