Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Представників найшановніших категорій громадян привітали зі святом

1 жовтня 2012 року в райдержадміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди Дня ветерана і Міжнародного дня людей похилого віку.
Представників ветеранських організацій, керівників підприємств, установ, організацій району, які знаходяться на заслуженому відпочинку, привітали голова райдержадміністрації Іван Адамець, голова районної ради Микола Ковальчук, помічник кандидата у народні депутати України, голови Ради Благодійників Хмельницького регіонального благодійного фонду «Зміцнення громад» Сергія Буряка - Микола Гончар.
Звертаючись до присутніх у залі, голова райдержадміністрації Іван Адамець зауважив, що сьогоднішнє свято – це вияв глибокої поваги усього суспільства до людей старшого покоління. Впродовж свого життя ці люди віддавали всі свої знання, сили та досвід для забезпечення достойного майбутнього для своїх дітей. Нині ж влада Шепетівщини спільними зусиллями дбає про їхній добробут і комфорт, виконуючи соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича.
Він, також, окреслив основні здобутки району за 2012 рік, відзначивши, що останнім часом конструктивізм в стосунках між районною радою та райдержадміністрацією поглиблюється, а це означає, що спільними зусиллями ми досягнемо і досягаємо ще більших звершень.
На завершення свого виступу Іван Адамець ще раз подякував усім представникам старшого покоління за їхній значний внесок у розбудову держави, за те, що сьогодні вони є втіленням кращих трудових і духовних традицій, що слугують прикладом для молодих поколінь.
Також, виконуючи приємну місію, Іван Адамець разом із головою районної ради Миколою Ковальчуком, відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації Василя Степановича Ядухи, нагородили нагрудним знаком «75 років Хмельницькій області» Лаврука Миколу Івановича - заступника директора товариства з обмеженою відповідальністю «Каолін Пром Інвест», за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток району.
Захід супроводжувався виступами аматорів художньої самодіяльності районного будинку культури.