Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Шепетівчани відзначили 418 річницю міста Шепетівки

30 вересня шепетівчани відзначили День народження міста. Вперше на свято міста за часи незалежності України до Шепетівки завітав голова Хмельницької обласної державної адміністрації Ядуха Василь Степанович.
В урочистих заходах взяли участь представники влади та духовенства: заступник голови – керівник апарату Хмельницької обласної державної адміністрації Лілія Бернадська, голова Шепетівської районної державної адміністрації Іван Адамець, єпископ Шепетівський та Славутський Владика Діонісій, депутати обласної і міської рад.
Голова обласної державної адміністрації Василь Ядуха у своєму виступі зазначив, що в Шепетівці за останні роки відчутні позитивні зміни. «Мені приємно, щоразу відвідуючи ваше місто, бачити стабільний рух вперед як в соціально-економічному, так і в культурному житті. Завдяки згуртованій роботі влади на всіх рівнях, старанням міського голови Сергія Андрійовича Антонюка покращується життя шепетівчан. Важливо, щоб на Хмельниччині панувала об’єднавча ідея, щоб люди, яким небайдужа доля Шепетівки, Хмельницької області, України ставали поруч з владою і наводили порядок у власному домі. Вважаю, що позитивна динаміка розвитку міста Шепетівки сьогодні заслуговує на велику увагу. Я вірю у наших людей та приїхав у Шепетівку засвідчити вам свою велику повагу. Переконаний, що Шепетівський край гідно оцінить діяльність влади».
Василь Степанович вручив шепетівчанам нагрудні знаки «75 років Хмельницькій області» та Почесні грамоти Хмельницької обласної державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток соціально-економічної та культурної сфери міста.
Під час свого виступу голова райдержадміністрації Іван Адамець привітав шепетівчан зі святом, побажав усім міцного здоров’я та злагоди у кожній родині. Також він відзначив, що останнім часом конструктивізм в стосунках між міською радою, районною радою та райдержадміністрацією поглиблюється, а це означає, що спільними зусиллями ми досягнемо ще більших здобутків. «Уся наша робота має бути і надалі спрямована на ефективне розв’язання соціальних проблем та подальше економічне зростання як міста, так і району. І, врешті-решт, Шепетівка – це наш районний центр, а тому сьогоднішнє свято можна вважати і святом всього Шепетівського району» - сказав Іван Адамець.
Під час урочистих заходів 4 трудових колективи та 12 кращих представників різних професій занесені на міську Дошку Пошани. В святковій атмосфері міський голова Сергій Антонюк вручив їм дипломи та цінні подарунки, а також 24 працівників різних підприємств, організацій та установ міста були відзначені Почесними грамотами міської ради.
У святковий для шепетівчан день з метою покращення якості питної води відкрито дві станції доочистки питної води у різних мікрорайонах міста. Такими чином у Шепетівці діють такі станції у центрі міста по Проспекті Миру, вулиці Українській та Старокостянтинівському шосе.
Радували жителів та гостей міста різноманітні виставки-ярмарки декоративно-ужиткового мистецтва художників і народних умільців Шепетівки та міст України, виставка-продаж продукції підприємств харчової промисловості міста, фотовиставка «Цвіт вишиванки», виставка творів образотворчого мистецтва викладачів та учнів шкіл естетичного виховання «У сяйві вічної краси – душа рідного міста» тощо.
Усе це дійство відбувалось у супроводі виступів кращих солістів, реп і рок-гуртів, хореографічних колективів міста, молодіжних флешмобів. Юні шепетівчани катались на атракціонах і брали участь у спортивних іграх «ЮКА», «ДАРТС».
Завершенням свята стало концертне шоу зірок української естради за участю Івана Ганзери, Наталії Валевської та рок-гурту «Скрябін».