Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

В обласному центрі пройшла двадцять восьма сільськогосподарська виставка «Агро - Поділля 2012»

Намети з кожного району області, торговельні точки, виставкові містечка з худобою та сільськогосподарською технікою – все це мали нагоду побачити ті, хто відвідав обласну виставку «Агро Поділля-2012» на території ВАТ «Хмельницькголовплемпідприємство».
Урочисто перерізали стрічку, відкриваючи виставку, голова обласної державної адміністрації Василь Ядуха і голова обласної ради Микола Дерикот. Звертаючись до учасників виставки, Василь Степанович урочисто привітав аграріїв області, членів іноземних делегацій та представників інших областей із визначним святом та зазначив, що надзвичайно приємно, що на теренах нашої Хмельниччини відбувається такий чудовий ярмарок як «Агро -Поділля 2012» і саме в день святкування 75- річчя нашої області. «Я з великою шаною та повагою ставлюся до працівників аграрної сфери, адже це люди важкої праці та великої відповідальності. Хлібороби краю прийшли до святкування Дня області із вагомими результатами, не дивлячись на різні труднощі та перешкоди. І все ж аграрний сектор економіки Подільського краю щороку показує все кращі та кращі показники з урожайності зернових. Все завдяки невтомній праці наших селян. А це означає, що наша сила в єдності, в спільному прагненні до розбудови і процвітання рідної області.» - відзначив очільник області. Далі, кращим агровиробникам області Василь Ядуха вручив Відзнаки обласної державної адміністрації.
Справжньою родзинкою цьогорічної виставки став 320 кілограмовий колосок із хліба заввишки 3 метри і 10 сантиметрів, який спечений із зерна цьогорічного урожаю. Виставка стала особливою ще й тим, що був представлений значно розширений асортимент техніки для малого й середнього сільськогосподарського бізнесу. Істотно також збільшена пропозиція тварин кращих племінних господарств області для реалізації їх фермерам і приватникам, які хочуть займатися бізнесом з виробництва молока й м'яса. Присутні гості з інших областей нашої держави відзначали, що, хоча подібні заходи й проводяться в інших регіонах, Хмельницький є одним із кращих і найцікавіших. Недарма наша область є однією з перших, яка організовує в Україні такі виставки й на сьогодні проводить їх уже чверть сторіччя.